Do członków Towarzystwa Chirurgów Polskich

Wielkimi krokami zbliża się Nasz 69 Zjazd Towarzystwa Chirurgów Polskich połączony ze Światowym Zjazdem organizowanym przez Światowe Towarzystwo Chirurgiczne. Jest to wydarzenie bez precedensu, pierwsze w historii Polskiej chirurgii. Liczba przyjętych polskich prac liczy kilkaset, a my jako polscy chirurdzy będziemy zaangażowani w prowadzenie wielu sesji, co na pewno jest dla nas wielkim wyróżnieniem. W dniu jutrzejszym jest ostatni dzień rejestracji po obniżonej cenie, a także decydujące o ostatecznym zakwalifikowaniu prac do prezentacji. Osoby, które się nie zarejestrują, a mają wstępnie zakwalifikowany czy to plakat czy wykład niestety zostaną wykluczeni z prezentacji. Dlatego apeluję do wszystkich rejestrujcie się. Bardzo proszę Członków TChP żebyście pokazali, że jesteśmy osobami odpowiedzialnymi i uważam, że każdy członek naszego Towarzystwa ma obowiązek uczestnictwa w tym kongresie, gdzie oprócz ciekawych sesji i znakomitych wykładowców odbywa się również kolejne Walne Zebranie naszego Towarzystwa czyli decyzji o dalszej działalności, wyborze nowych władz. Myślę, że nam wszystkim zależy, żeby Nasze Towarzystwo rozwijało się i stawało coraz bardziej nowoczesne.  Apeluję do Was Koleżanki i Koledzy rejestrujcie się i przyjeżdżajcie do Krakowa na nasze chirurgiczne wielkie wydarzenie. Niech te dni w sierpniu w Krakowie będą dla nas wszystkich świętem i uznaniem za naszą ciężką pracę. 

Serdecznie zapraszam

Prezes TChP

Prof. dr hab.n.med. Krzysztof Paśnik

 

Dodatkowe informacje:

  1. Przypominamy, że zostało już tylko dwa dni na rejestrację z niższą opłatą rejestracyjną na 48 th World Congress of Surgery i 69 Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich. Niższa opłata 250 Euro tylko do 30 kwietnia ( od 1 maja 310 Euro).
  1. Wszyscy, którzy wysłali abstrakty również muszą uiścić opłatę rejestracyjną do 30 kwietnia, żeby abstrakt został przyjęty.
  1. Główne sesje będą tłumaczone symultanicznie na język polski.
  1. Przypominamy o granice TChP, zniżka 50 Euro dla członków TChP z regularnie opłacanymi składkami członkowskimi, którzy opłacą fee we własnym zakresie.

Zapraszamy do rejestracji: https://www.wcs2019.org/registration

 

Biuro Zarządu Głównego Towarzystwa Chirurgów Polskich 

Jak zostać członkiem TCHP?

Dowiedz się, jak możesz zostać członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich ...

CZYTAJ WIĘCEJ ...

Informacje ogólne o TChP

Celem Towarzystwa Chirurgów Polskich jest:

  • szerzenie zdobyczy nauki wśród chirurgów,
  • zachęcanie i wdrażanie chirurgów do pracy naukowej,
  • współdziałanie w organizowaniu ochrony zdrowia i doskonaleniu chirurgów we współpracy z Izbami Lekarskimi,
  • promowanie i ułatwianie kontaktów z ośrodkami chirurgicznymi w kraju i zagranicą,
  • ...

Czytaj więcej ...

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2024
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Partnerzy