Konferencje i sympozja

Kalendarz wydarzeń

10th Jubilee International Symposium „PROGRESS IN LIVER SURGERY AND TRANSPLANTATION”

Postępy w Chirurgii i Transplantacji Wątroby (ang. „PROGRESS IN LIVER SURGERY AND TRANSPLANTATION”). Międzynarodowe Sympozjum Postępy w Chirurgii i Transplantacji Wątroby, organizowane od 1996 roku, na stałe weszło do kalendarza konferencji naukowych specjalistów z zakresu chirurgii wątroby, dróg żółciowych, trzustki i transplantacji wątroby. Ze względu na swoją rozległą tematykę, od początku budziło żywe zainteresowanie także hepatologów, gastroenterologów, lekarzy chorób zakaźnych, radiologów, onkologów, anestezjologów i patomorfologów. Na jubileuszowej konferencji w 2020 roku odbędą się wykłady wielu wybitnych i doświadczonych ekspertów oraz specjalistów z wiodących ośrodków hepatologicznych i transplantologicznych zarówno z kraju jak i z zagranicy – Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej. Najwyższą naukową rangę wydarzenia potwierdza fakt, że poprzednie edycje, a także i nadchodząca, uzyskały patronaty naukowe tak prestiżowych towarzystw jak Polskie Towarzystwo Transplantacyjne, Polskie Towarzystwo Hepatologiczne a także European Society for Organ Transplantation, European Liver and Intestine Transplant Association, European-African Hepato-Pancreato-Biliary Association i wielu innych. Konferencja jest okazją do żywej i owocnej wymiany doświadczeń klinicznych i naukowych, a także miejscem integracji przedstawicieli środowisk chirurgicznych, transplantacyjnych i onkologicznych.

www.compagnonshPonadto, pozwoli na uzyskanie przez krajowych lekarzy klinicystów oraz pracowników naukowych najnowszych informacji dotyczących postępów w leczeniu chorych z patologiami wątroby, dróg żółciowych i trzustki oraz najważniejszych kierunków prowadzenia badań naukowych.


Organizator: 
Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego


Data: 
4-6 czerwca 2020


Miejsce: 
Warszawa, Centrum Dydaktyczne WUM, ul. Ks. Trojdena 2 oraz Hotel Sheraton

Przewodniczący Komitetu Naukowego: Prof. dr hab. med. Krzysztof Zieniewicz

Adres Komitetu Organizacyjnego: Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby WUM, 02-097 Warszawa, ul, Banacha 1 A

Strona www konferencji: www.compagnonshp-warsaw2020.pl

Ulotka informacyjna

Jak zostać członkiem TCHP?

Dowiedz się, jak możesz zostać członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich ...

CZYTAJ WIĘCEJ ...

Informacje ogólne o TChP

Celem Towarzystwa Chirurgów Polskich jest:

  • szerzenie zdobyczy nauki wśród chirurgów,
  • zachęcanie i wdrażanie chirurgów do pracy naukowej,
  • współdziałanie w organizowaniu ochrony zdrowia i doskonaleniu chirurgów we współpracy z Izbami Lekarskimi,
  • promowanie i ułatwianie kontaktów z ośrodkami chirurgicznymi w kraju i zagranicą,
  • ...

Czytaj więcej ...

Kalendarz wydarzeń

Marzec 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Partnerzy