Szkolenia, warsztaty, webinaria

Kalendarz wydarzeń

Skalpel 2021 ( listopad)

SKALPEL 2021 to już trzecia edycja cyklu konferencji dla chirurgów SKALPEL, którego nadrzędnym zadaniem jest dostarczenie chirurgom narzędzi oraz aktualnej wiedzy niezbędnej w codziennej pracy z pacjentami. Cykl dużym zainteresowaniem cieszy się zwłaszcza wśród młodych chirurgów, którzy biorą aktywny udział w każdej edycji wydarzenia.

Konferencje realizowane są w przestrzeni wirtualnej w postaci webinarów z udziałem najwybitniejszych prelegentów, specjalistów reprezentujący najbardziej cenione ośrodki z całego kraju. Pragniemy skupić się jedynie na praktycznych informacjach poprzez określenie gotowych algorytmów postępowania w danych przypadkach. W ramach wykładów chcemy także zaprezentować analizy przypadków, tak by uczestnicy szkoleń, opuszczali je zaopatrzeni w wiedzę możliwą do zastosowania w codziennej praktyce. Całość zaplanowana jest w sposób, który umożliwia aktywny udział poprzez udostępnienie czatu, na którym uczestnicy mogą komentować prelekcje i zadawać pytania.

Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne, dostępne wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Aby wziąć udział wymagana jest wcześniejsza rejestracja przy pomocy formularza znajdującego się stronie www.skalpel.edu.pl

Jak zostać członkiem TCHP?

Dowiedz się, jak możesz zostać członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich ...

CZYTAJ WIĘCEJ ...

Informacje ogólne o TChP

Celem Towarzystwa Chirurgów Polskich jest:

  • szerzenie zdobyczy nauki wśród chirurgów,
  • zachęcanie i wdrażanie chirurgów do pracy naukowej,
  • współdziałanie w organizowaniu ochrony zdrowia i doskonaleniu chirurgów we współpracy z Izbami Lekarskimi,
  • promowanie i ułatwianie kontaktów z ośrodkami chirurgicznymi w kraju i zagranicą,
  • ...

Czytaj więcej ...

Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2022
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Partnerzy