Konferencje i sympozja

Kalendarz wydarzeń

Wrzesień,
2022
Wrzesień 2022
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
29 30 31 1 Thursday, 1 September 2022 2 Friday, 2 September 2022 3 Saturday, 3 September 2022 4 Sunday, 4 September 2022
5 Monday, 5 September 2022 6 Tuesday, 6 September 2022 7 Wednesday, 7 September 2022 8 Thursday, 8 September 2022 9 Friday, 9 September 2022 10 Saturday, 10 September 2022 11 Sunday, 11 September 2022
12 Monday, 12 September 2022 13 Tuesday, 13 September 2022 14 Wednesday, 14 September 2022 15 Thursday, 15 September 2022 16 Friday, 16 September 2022 17 Saturday, 17 September 2022 18 Sunday, 18 September 2022
19 Monday, 19 September 2022 20 Tuesday, 20 September 2022 21 Wednesday, 21 September 2022 22 Thursday, 22 September 2022 23 Friday, 23 September 2022 24 Saturday, 24 September 2022 25 Sunday, 25 September 2022
26 Monday, 26 September 2022 27 Tuesday, 27 September 2022 28 Wednesday, 28 September 2022 29 Thursday, 29 September 2022 30 Friday, 30 September 2022 1 2
Pokaż wydarzenia z wszystkich kategorii.


Jak zostać członkiem TCHP?

Dowiedz się, jak możesz zostać członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich ...

CZYTAJ WIĘCEJ ...

Informacje ogólne o TChP

Celem Towarzystwa Chirurgów Polskich jest:

  • szerzenie zdobyczy nauki wśród chirurgów,
  • zachęcanie i wdrażanie chirurgów do pracy naukowej,
  • współdziałanie w organizowaniu ochrony zdrowia i doskonaleniu chirurgów we współpracy z Izbami Lekarskimi,
  • promowanie i ułatwianie kontaktów z ośrodkami chirurgicznymi w kraju i zagranicą,
  • ...

Czytaj więcej ...

Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2022
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Partnerzy